Rodzinna Majówka 2018

 

Słoneczna niedziela 13 maja 2018 r. była w Jastrzębi dniem wyjątkowym. Wszystko to za sprawą Rodzinnej Majówki zorganizowanej przez Panią Wójt Elżbietę Zasada.  

 

Pośród wielu atrakcji tego dnia, również Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi przygotował stoisko skierowane głównie do najmłodszych uczestników imprezy. Na naszych milusińskich czekał bogaty zestaw atrakcji, m.in.: balonowe ZOO, malowanie twarzy, kolorowe fryzury, kącik plastyczny i słodka nagroda dla każdego dziecka.  

 

"Salon piękności" oferował niepowtarzalne kolorowe fryzury, które w tym roku były prawdziwym hitem, jak również malowanie twarzy w fantazyjne wzorki albo w drapieżne zwierzęta. Z kolei balonowe cuda, czyli kwiaty i zwierzęta z balonów tworzone przez pracowników GOPS na oczach widzów radowały serca dzieci i dorosłych przypominając im uroki dzieciństwa.

 

Podczas Majówki promowane były kampanie profilaktyczne "Postaw na rodzinę" pod hasłami: "W trosce o zdrowie Twojego dziecka", "Bądź wzorem dla swojego dziecka!", "Mamy dla siebie czas. Bądź przystępnym rodzicem" oraz kampania profilaktyczna "Przeciw pijanym kierowcom" pod hasłami: "Po alkoholu jesteś złym kierowcą", "Wczorajszy kierowca? Nie ryzykuj!", "Sprawdź, zanim wsiądziesz za kierownicę", zainteresowani otrzymali również Elementarz Bezpieczeństwa, książeczkę z zagadkami, wierszykami i kolorowankami dla dzieci.

 

Dziękujemy wolontariuszom wraz z opiekunem p. Edytą Skrok z Publicznego Gimnazjum im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębi za pomoc w dystrybucji ulotek w ramach kampanii profilaktycznych oraz tworzenie fantazyjnych, kolorowych fryzur. Należy podkreślić, iż wkład wolontariusza w bezinteresowną działalność dla dobra lokalnego społeczeństwa jest godny pochwały.

 

Stoisko GOPS cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników imprezy, za to serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębi

26-631 Jastrzębia
tel./fax. 48 384 05 07
gops@jastrzebia.pl

Godziny otwarcia:
pon. - 8.00 - 16.00
wt. - pt. - 7.00 - 15.00

Licznik odwiedziń: 214305